Click Me!!!
Fundusze Europejskie

O nas

Pomysł, doświadczenie, realizacja

Pomysłem Joanny na bazie wieloletniego doświadczenia, było połączenie praktycznej wiedzy i doświadczenia czyli stworzenia nieszablonowego podejścia do kształcenia branżowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu udało nam się stworzyć unikalne szkolenia, które są gwarancją rozwoju, podniesienia kwalifikacji czy też otwarcia się na nową dziedzinę w jakiej chcesz rozwijać swoją karierę.

Dzięki dostępowi do rzeczywistych systemów rezerwacji wykorzystywanych w branży turystycznej mamy możliwość korzystania z systemów informatycznych, których znajomość jest absolutną koniecznością, jeśli chcesz powiązać swoją przyszłość z turystyką.

POMYSŁ – DOŚWIADCZENIE - REALIZACJA
NASZA KADRA

Nasza kadra

Od wielu lat dzielimy się swoją wiedzą. Joanna, jako CERTYFIKOWANY TRENER SZKOLEŃ powołał do życia Centrum Szkoleniowe Branży Turystycznej, od lat posiadamy Wpis do Rejestru Instytucji Szkolących, co gwarantuje Państwu także jakość świadczonych usług. Aleksandra to TRENER SZKOLEŃ z wieloletnim już doświadczeniem ze specjalizacją w systemach rezerwacji i technikach obsługi klientów. Współpracujemy także z Trenerami, posiadającymi wyłącznie ugruntowaną pozycję w branży i wieloletnie PRAKTYCZNE DOŚWIADCZENIE.

Kluczem naszych szkoleń jest bowiem doświadczenie praktyczne, wykorzystywane w codziennej pracy, a nie oparte wyłącznie na teorii. To co wielu Trenerów próbuje przenieść z teorii nie zawsze sprawdzi się w praktyce. My sprawdzamy wszystkie metody i pomysły w każdej możliwej sytuacji codziennej. Zatem śmiało możemy napisać, że gwarantujemy JAKOŚĆ a nie „jakoś” to będzie….

Współpraca

Tworzymy projekty na zamówienie poprzedzone audytem i badaniem potrzeb grupy docelowej. Jesteśmy doradcami w wielu projektach i mentorami w tworzeniu nowej jakości usług. Szczególną uwagę zwracamy na to by po naszych szkoleniach, uzyskana wiedza i umiejętności znalazły swoje zastosowanie w praktyce. Napisz do nas, opowiedz o projekcie z pewnością będziemy w stanie wykorzystać nasze możliwości.

Z przyjemnością bierzemy udział w uzupełnieniu wiedzy praktycznej i teoretycznej: Kadry Pedagogicznej, Studentów, Uczniów ( pełnoletnich ) i Osób prywatnych.

Współpracujemy z:

  • urzędami pracy
  • instytucjami wspieranymi ze środków unijnych
  • uczelniami wyższymi
  • szkołami ponadpodstawowymi
  • fundacjami
  • absolwentami uczelni wyższych
  • wszystkimi osobami, którzy pragną sprawdzić się w branży turystycznej

Dla kogo szkolenia?

Nasze szkolenia nie są kierowane do wszystkich  Trochę przekornie to zabrzmiało? Myślimy, że tak jak ze wszystkim, jeśli coś jest dla wszystkich, jest po prostu do niczego. Zanim podejmiesz decyzję o naszych szkoleniach, warto by odpowiedzieć sobie na kilka pytań np.: Czy lubisz podróżować? Czy jesteś osobą otwartą na świat i ludzi? Czy lubisz pracować nieszablonowo i słuchać? Tylko tyle i aż tyle.

Teraz to proste. Pozwól, że my zadbamy by odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie, czy branża turystyczna to miejsce dla Ciebie. Jeśli masz wątpliwości, zadzwoń do nas, napisz do nas i porozmawiaj z nami o swoich oczekiwaniach, planach. Na pewno znajdziemy wspólnie najlepsze rozwiązanie i odpowiednio pokierujemy Twoimi krokami w turystyce. Przede wszystkim dobierzemy odpowiedni rodzaj szkolenia do Twoich potrzeb. To będzie nasza wspólna droga.

Co po szkoleniu?

Myśleliśmy w jaki sposób połączyć naszych Absolwentów szkoleń z Pracodawcami.

I tak powstała GIEŁDA PRACY. To miejsce, gdzie możesz zamieścić ogłoszenie jako Pracodawca, ale także jako osoba chętna do podjęcia pracy w branży turystycznej. Z przyjemnością udostępniamy narzędzie, które dociera do szerokiego grona Organizatorów Turystki, Agentów, potencjalnych osób zainteresowanych pracą, a także do wielu osób związanych z turystyką.

CO PO SZKOLENIU