Zapisz się na szkolenie.
Zadzwoń dzisiaj  -   32 258 05 04 !

pointPodyskutuj na Forum
Masz propozycje w kwestii organizowanych szkoleń, chcesz się podzielić doświadczenami z pracy w biurze podróży a może natknąłeś się na nietypowy problem i szukasz pomocy ? Nasze Forum czeka na Ciebie !
pointSprawdź Terminy Szkoleń
Nie przegap okazji, na bieżąco sprawdzaj terminy zbliżąjących się szkoleń.  

pointRodzaje Szkoleń
Każdy kto planuje rozpocząć karierę zawodową w Biurze Podróży znajdzie w naszej ofercie odpowiednie szkolenie. Zwiększ swoje szanse na starcie -  zdobądź odpowiednie kwalifikacje !

Joanna Kucińska

  • PDF

Specjalizuję się w:  
  • budowaniu wizerunku firmy Touroperatorskiej
  • budowaniu i rozwijaniu sieci agencyjnej
  • tworzeniu i zarządzaniu działem handlowym
  • współpracą i budowaniu relacji Touroperator – Agent  
  • działaniach marketingowych i zarządzaniu sprzedażą
  • badaniach, analizach i tworzeniu produktu turystycznego
  • tworzeniu profesjonalnego biura podróży i jego wizerunku w oparciu o analizę rynku lokalnego
  • rekrutacji personelu i doborze kadry w oparciu o specyfikę biura
  • profesjonalnej obsłudze Klientów biura podróży


Mój pomysł na turystykę, zaczął się wiele lat temu... turystyka miała wtedy inne imię, przeszła wiele zmian i upadków biur podróży, ale moja pasja nie mijała.

Dziś, posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą agencyjną dla renomowanych Touroperatorów oraz udokumentowane wyniki sprzedaży.
Specjalizowałam się w działaniach marketingowych oraz tworzyłam sieć salonów własnych Touroperatora. Moje duże doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu działem handlowym oraz realizacja planów sprzedaży doprowadziło do rozbudowy i połączenia dwóch osobnych działów sprzedaży z najlepszymi wynikami sprzedazy w historii tej firmy.

Organizacja szkoleń i prezentacji o zasięgu ogólnopolskim, konferencje i szkolenia zagraniczne dla sieci Agentów z całej Polski zawsze spotykały się z dużym uznaniem w branży turystycznej.
A przy tym doskonała atmosfera i wiele kontaktów to dziś podstawa do mojej dalszej drogi w branży turystycznej.
Jestem także założycielką i Wiceprezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych OSAT - które powstało w odpowiedzi na potrzeby zmieniającego się rynku turystycznego, by łączyć a nie dzielić. Ważna rola OSAT jaką spełnia w relacjach Agent - Touroperator to dziś obowiązek każdej ze storn. Potrzeba dialogu, dostosowanie się do oczekiwań Klientów względem profesjonalnego biura podróży i ciągłe podnoszenie kwalifikacji to nasz cel. Zapraszam także na stronę: www.osat.pl 

Myślę, że moje atuty to pomysłowość, duża wiedza, pasja i determinacja w dążeniu do celu oraz trochę szczęścia bo jak powiedział Klasyk: „...Dobrzy Ludzie mają dużo szczęścia ..” :):):)

Zapraszam zatem do naszego CENTRUM SZKOLENIOWEGO BRANŻY TURYSTYCZNEJ
To Wasza przepustka do kariery w turystyce !
Z turystycznym pozdrowieniem
Joanna Kucińska

asiak
AddThis Social Bookmark Button