Zapisz się na szkolenie.
Zadzwoń dzisiaj  -   32 258 05 04 !

pointPodyskutuj na Forum
Masz propozycje w kwestii organizowanych szkoleń, chcesz się podzielić doświadczenami z pracy w biurze podróży a może natknąłeś się na nietypowy problem i szukasz pomocy ? Nasze Forum czeka na Ciebie !
pointSprawdź Terminy Szkoleń
Nie przegap okazji, na bieżąco sprawdzaj terminy zbliżąjących się szkoleń.  

pointRodzaje Szkoleń
Każdy kto planuje rozpocząć karierę zawodową w Biurze Podróży znajdzie w naszej ofercie odpowiednie szkolenie. Zwiększ swoje szanse na starcie -  zdobądź odpowiednie kwalifikacje !

Nasi TRENERZY:
Naszą Kadrę stanowią osoby z udokumentowanym doświadczeniem w branży turystycznej,
wykształceniem kierunkowym, licznymi certyfikatami w zakresie: technik sprzedaży, znajomości
systemów rezerwacyjnych, obsługi Klientów, zarządzania sprzedażą i personelem. Każdy rok pracy
w turystyce to kolejne doświadczenie.
Posiadamy uprawnienia Trenerów Szkoleń, wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych przy WUP
Katowice oraz liczne certyfikaty.


 

Joanna Kucińska

Specjalizuję się w:  
  • budowaniu wizerunku Biura Agencyjnego i Touroperatora,
  • budowaniu i rozwijaniu sieci agencyjnej, relacje Agent - Touroperator,
  • tworzeniu i zarządzaniu działem handlowym, budowanie zespołu, system zarządzania sprzedażą, systemy motywacyjne,
  • współpraca, rozliczenia, tworzenie CRM oraz kreowanie trendów turystycznych,
  • działaniach marketingowych i zarządzaniu produktem turystycznym, 
  • badaniach, analizach sprzedażowych i targetowaniu planów sprzedaży,
  • tworzeniu profesjonalnego biura podróży i jego wizerunku w oparciu o analizę rynku lokalnego,
  • rekrutacji personelu i doborze kadry w oparciu o specyfikę biura podróży,
  • profesjonalnej obsłudze Klientów biura podróży i utrzymywaniu relacji z Klientami
Mój pomysł na turystykę, zaczął się wiele lat temu... turystyka miała wtedy inne imię, przeszła wiele zmian i upadków biur podróży, ale moja pasja nie mijała. Dziś, posiadam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą agencyjną w znaczeniu ogólnopolskim dla renomowanych Touroperatorów oraz udokumentowane wyniki sprzedaży na płaszczyźnie agencyjnej i touroperatorskiej.
Specjalizowałam się w działaniach marketingowych oraz tworzyłam sieć salonów własnych Touroperatora. Moje duże doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu działem handlowym oraz realizacja planów sprzedaży doprowadziło do rozbudowy i połączenia dwóch osobnych działów sprzedaży z najlepszymi wynikami sprzedazy w historii tej firmy. Dziś oprócz autorskiego biura podróży TRAVEL CAFFE posiadamy 2 salony franczyzowe jednego z największych Touroperatorów w Polsce, który powierzył mi stworzenie pierwszego modelu franczyzy w Polsce.
Pomysł na organizację szkoleń o zasięgu ogólnopolskim, konferencje i szkolenia zagraniczne dla sieci Agentów z całej Polski zawsze spotykały się z dużym uznaniem w branży turystycznej. 
Doskonała realacje, wiele kontaktów to dziś podstawa mojej drogi w branży turystycznej. Kontynuacja tej działalności jako pomysłu na Centrum Szkoleniowe Branży Turystycznej dała pocżątek mojej wieloletniej działalności Trenera Szkoleń.
 
Jestem także założycielką i współtwórcą Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych OSAT - które powstało w odpowiedzi na potrzeby zmieniającego się rynku turystycznego, by łączyć a nie dzielić. Ważna rola OSAT jaką spełnia w relacjach Agent - Touroperator to dziś obowiązek każdej ze stron. Potrzeba dialogu, dostosowanie do oczekiwań Klientów względem profesjonalnego biura podróży i ciągłe podnoszenie kwalifikacji to nasz cel. Myślę, że moje atuty to kompetencja oparta na wieloletnim doświadczeniu, duża wiedza, pomysłowość, pasja i determinacja w dążeniu do celu oraz trochę szczęścia bo jak powiedział Klasyk: „...Dobrzy Ludzie mają dużo szczęścia ..” :):):)Zapraszam zatem do naszego CENTRUM SZKOLENIOWEGO BRANŻY TURYSTYCZNEJ - gwarantuję nie zawiedziecie się - dzięki nam Turystyka stanie się Twoją Pasją :)
 
Z turystycznymi pozdrowieniami
Joanna Kucińska 
  • PDF